Blendtec Designer 725

Blendtec blender
  • Blendtec blender

Blendtec Designer 725

799 €

Spalvos

  • Nerūdijantis plienas
Prekė yra pirkinių krepšelyje

SMULKINTUVAS VISAM GYVENIMUI.

Blendtec skirtas ne tik vaisių kokteiliams plakti. Jis padės paruošti dieviško skonio ledus ir migdolų pieną, tobulus miltus ir riešutų sviestą, nuostabius mirkymo ir paprastus padažus, karštą sriubą bei kitus gardžius patiekalus. Ir visa tai – tik vienu mygtuko paspaudimu.

Išmaniausias pasaulyje smulkintuvas

„Blendtec Designer 725“ išsiskiria išmaniausio pasaulyje smulkintuvo funkcijomis. Dėl „SmartBlend“, keleto greičių pulsavimo, 100 pakopų greičio pasirinkimo ir patrauklaus dizaino „Designer 725“ – tikra superžvaigždė kiekvienoje virtuvėje.

„SMARTBLEND™“ TECHNOLOGIJA

„Blendtec Designer 725“ atneša į jūsų virtuvę unikalią „SmartBlend“ technologiją, kuri įstengia aptikti galimas problemas – įskaitant užpildymo klaidas, perkaitimą ir oro kišenes. Ji pateikia ir jų sprendimo variantus.

100 PAKOPŲ JUTIKLINIS GREIČIO PASIRINKIMAS IR KELETO GREIČIŲ PULSAVIMO MYGTUKAS

Dėl 100pakopų jutiklinio greičio pasirinkimo smulkintuvo su ąsočiu greitį galite reguliuoti itin tiksliai. Be to, jame matysite, kokį greitį įjungti plakant, malant, maišant, smulkinant ar trinant.

IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTŲ CIKLŲ NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

„Blendtec Designer 725“ turi 6 iš anksto užprogramuotus ciklus: vaisių kokteilis, mirkymo padažas, ledinis desertas, šviežios sultys, karšta sriuba ir valymas. Iš anksto užprogramuoti ciklai reiškia, kad „Blendtec“ informuoja apie tai, kam koks ciklas dar tinkamas, kad galėtumėte gauti visą ciklų panaudojimo galimybių apžvalgą.

Rodikliai
GALIA 1800 W
VALDYMO SKYDELIS Jutiklinis, šviečiantis
IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTI CIKLAI Vaisių kokteilis, mirkymo padažai / padažai, ledinis desertas, šviežios sultys, karšta sriuba, valymas
GREIČIO PASIRINKIMAS 100 pakopų greičio pasirinkimas + pulsavimas
EKRANAS Ekrane, be kitos informacijos, rodomas laikas, likęs iki ciklo pabaigos, ir teikiami patarimai bei rekomendacijos
SUDERINAMUMAS Suderinamas su „Blendtec“ patentuotais ąsočiais „FourSide“, „WildSide+“ ir „Twister“


Blendtec smulkintuvų kokybė yra nepriekaištinga. Galite būti ramūs, kad savo naująjį smulkintuvą naudosite be rūpesčių ilgus metus.