Blendtec Total Blender

Blendtec Total Blender

549 €

Spalvos

  • Juoda
  • Balta
  • Raudona
Prekė yra pirkinių krepšelyje

SMULKINTUVAS VISAM GYVENIMUI.

Blendtec skirtas ne tik vaisių kokteiliams plakti. Jis padės paruošti dieviško skonio ledus ir migdolų pieną, tobulus miltus ir riešutų sviestą, nuostabius mirkymo ir paprastus padažus, karštą sriubą bei kitus gardžius patiekalus. Ir visa tai – tik vienu mygtuko paspaudimu.

Originali klasika

„Blendtec Total Blender“ padės dirbti virtuvėje lengvai ir patogiai. Dėl iš anksto sukonfigūruotų programų įvairius mėgstamus patiekalus paruošite neįtikėtinai greitai.

IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTI CIKLAI

„Blendtec Total Blender“ yra 6 tam tikros trukmės veikimo ciklai: juos naudodami įvairiems patiekalams (vaisių kokteiliams, sriuboms, tešlai ir lediniams desertams) paruošti, patys galite užsiimti kuo nors kitu.

10 GREIČIŲ IR PULSAVIMO MYGTUKAS

„Blendtec Total Blender“ yra 10 rankiniu būdu reguliuojamų greičių. Visi greičio režimai veikia 50 sekundžių ir tada automatiškai išsijungia. Norimai konsistencijai gauti galite perjungti greitį. Spustelėję pulsavimo mygtuką galite trumpą laiką maišyti dideliu greičiu.

Funkcijos:
GALIA 1560 W
VALDYMO SKYDELIS Paviršinis, lengva valyti
IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTI CIKLAI Vaisių kokteilis, sultys, sriuba, tešla, ledo smulkinimas, lediniai desertai
GREIČIO PASIRINKIMAS 10 pakopų greičio pasirinkimas + pulsavimas
SUDERINAMUMAS Suderinamas su „Blendtec“ patentuotais ąsočiais „FourSide“ ir „Twister“


Blendtec smulkintuvų kokybė yra nepriekaištinga. Galite būti ramūs, kad savo naująjį smulkintuvą naudosite be rūpesčių ilgus metus.