KODĖL „BLENDTEC“?

Sukurtas konkrečiam tikslui! Prieš keturiasdešimt penkerius metus Kalifornijoje Tomas Dicksonas gavo vestuvių dovaną – smulkintuvą, kuris sugedo vos po kelių dienų. Tomui, kuris buvo inžinierius, kilo mintis sukurti smulkintuvą, kurio variklio galia prilygtų „Ferrariui“ ir kuris niekada nesugestų. Ši vizija išaugo į įmonę, kuri visame pasaulyje yra žymi nuolatinėmis smulkintuvų inovacijomis. Visi „Blendtec“ produktai kuriami tam, kad žmonės gyventų sveikiau ir laimingiau. 

"BLENDTEC" NĖRA ĮPRASTAS SMULKINTUVAS

Ilgalaikė kokybė

„Blendtec“ trintuvai yra ilgaamžiai, o dėl suteikiamos visiškos garantijos šis pirkinys bus tikrai vertas sumokėtos kainos. Ilgiausia garantija rinkoje – nuo 8 iki 10 metų.
Tai daugiau nei trintuvas – tai supertrintuvas!

Iš anksto nustatytos programos

Modernūs jutikliniai valdikliai suteikia automatinio trynimo galimybę.
„Blendtec“ trintuvai yra su moderniais jutikliniais valdikliais, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir palengvina darbą – nuo šiol trinti ir valyti bus lengva kaip niekada iki šiol. Daugiau nereikės prižiūrėti veikiančio trintuvo – kaskart tobulai sutrinkite produktus vienu palietimu. Negana to, plokščio ir glotnaus dizaino prietaisą lengva valyti.

Galingas variklis

„Blendtec“ trintuvų varikliai yra galingiausi, kokie gali būti tokiuose prietaisuose. Jie pasižymi tokia komercinei paskirčiai prilygstančia galia ir kokybe, kokia būdinga įrangai tirštųjų kokteilių kavinėse ar restoranuose. Mūsų varikliai nė nestabtelėdami į vienalytę masę gali sutrinti ir kiečiausius produktus, pavyzdžiui, ledą, šaldytus vaisius ar žalias daržoves.
Pramonės srityje didžiausi ir galingiausi varikliai pasižymi komercinės klasės galia ir tokiu greičiu, kokio reikia norint visiškai sutrinti net pačius kiečiausius produktus, tokius kaip ledas ir šaldyti vaisiai. Galingas variklis, unikalus metalinis pavaros lizdas, saugūs ašmenys ir ąsotis veikdami kartu pasiekia pasaulyje pažangiausių trynimo rezultatų.

Lengva valyti

Dėl plokščių šonų ir vientisų ašmenų išvalyti prietaisą bus vienas juokas. Lengva naudoti, lengva valyti.
Pasirūpinome paprastu valymu: ąsotį galima išvalyti automatiškai arba plauti indaplovėje.
Automatinis valymas. Tiesiog įpilkite vandens ir įlašinkite lašelį indų ploviklio, o tada paleiskite prietaisą veikti didžiausiu greičiu. Nereikės nieko ardyti, o vos per 60 sekundžių ar net greičiau prietaisas išsivalys pats.

Vienalytė konsistencija

Adaptyvūs valdikliai leidžia sukurti įvairiausias tekstūras – nuo salsos padažo su gabalėliais iki vienalyčių tirštųjų kokteilių: produktus kaskart sutrinkite pagal savo skonį.

Patentuoti ąsočiai

Dėl mūsų patentuoto penkių sienelių ąsočio dizaino produktai automatiškai traukiami link ašmenų, nes unikalus kvadratinis dizainas pertraukia trinamos masės srautą. Vietoj to, kad produktai suktųsi ratu, kaip būna apskritame ąsotyje, jie atsitrenkia į plokščias ąsočio sieneles. Tuomet dėl inercijos vaisiai, ledas ar kiti produktai nustumiami į ąsočio šoną ir ten pakyla į masės viršų. Tada jie apverčiami ir nusileidžia žemyn, tiesiai ant ašmenų briaunos. Į procesą kištis nereikia.
Ąsotis „Twister“. Norėdami naudoti ąsotį, tiesiog sudėkite produktus ir veikiant trynimo ciklui pasukite dangtelį prieš laikrodžio rodyklę. Šis sukamasis judesys produktus nuo ąsočio šonų nukreipia atgal ant ašmenų, todėl kaskart produktai bus sutrinti tobulai.

Gali naudoti vaikai

Stipresnis. Saugesnis. „Blendtec“ ašmenys pagaminti iš šaltuoju būdu kaldinto grūdinto plieno, jie iki 80 % storesni ir 10 kartų stipresni nei kitų trintuvų ašmenys. Be to, jie yra buki, o ne aštrūs. Kodėl? Kai ašmenys sukasi daugiau nei 480 kilometrų per valandą greičiu, jie neturi būti aštrūs, kad tinkamai atliktų darbą. Vietoj to, kad aštrios briaunos atšiptų kapodamos ledą ir šaldytus vaisius, dideli ir buki ašmenys susmulkina faktiškai bet ką. Be to, juos visiškai saugu valyti.

Geresnis skonis

Įdėjome nemažai pastangų, kad sukurtume tokią galią, kuri sutrintų nesmulkintus produktus ir juos paverstų puikaus skonio ruošiniu.
„Blendtec“ negamina maišiklių, kuriais retkarčiais paruošiamas vienas ar kitas kokteilis, o devynis mėnesius per metus prietaisas dulka lentynoje. Mes gaminame tokius komercinės klasės trintuvus, kuriais mūsų vartotojai naudojasi kiekvieną dieną ir teigia negalintys be jų gyventi. Taigi kai būsite pasirengę patobulinti savo įrangą, mielai padėsime.

Atraskite naują aistrą

„Blendtec“ kursto aistras. Būtent todėl esame prekės ženklas, kuriuo pasitiki profesionalūs virtuvės šefai. Vis dėlto mus galite rasti ne vien restoranų virtuvėse. Mūsų įrenginių yra namų virtuvėse visame pasaulyje.
Adaptyvūs valdikliai leidžia sukurti įvairiausias tekstūras – nuo salsos padažo su gabalėliais iki vienalyčių tirštųjų kokteilių: produktus kaskart sutrinkite pagal savo skonį.

Visagalis maišytuvas – nuo ​​saugiausio plieno iki stipriausio variklio.

„Blendtec“ yra vienas žinomiausių prekės ženklų virtuvės prietaisų srityje. Visi gaminiai yra pagaminti Amerikoje.

Smulkintuvas visam gyvenimui! Smulkintuvų „Blendtec“ kokybė yra puiki. Galite būti tikri, kad be rūpesčių juo naudositės ilgus metus.