Privatumo politika

Mums svarbu, kad galėtumėte mumis pasitikėti, todėl daug dėmesio skiriame „Blendtec“ interneto svetainės lankytojų privatumo apsaugai. Neprašysime jūsų asmeninių duomenų, nebent savanoriškai ir sąmoningai juos mums pateiksite. Be to, neatskleidžiame šios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikia prekėms pristatyti ir kai to reikalauja įstatymai.

Informaciją, reikalingą norint sumokėti, perduodame įgaliotam mokėjimų tvarkytojui „Maksekeskus AS“.

Kokią informaciją renkame?

Kai užsisakote mūsų prekę, prašysime šios informacijos:

  • vardas;
  • adresas;
  • pašto adresas;
  • telefono numeris.

Apsilankę „Blendtec“ svetainėje, galite ir patys užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Tada paprašysime šios informacijos:

  • vardas;
  • pašto adresas.

Apie vartotoją saugome tokią informaciją kaip vartotojo IP adresas, laikas, kai puslapis buvo aplankytas, kaip jūs patekote į „Blendtec“ puslapį, kiek laiko buvote svetainėje ir pan. Šią informaciją naudojame tik statistikos tikslais, kad „Blendtec“ svetainė būtų dar geresnė.

Kai lankotės „Blendtec“ svetainėje, išsaugomi jūsų svetainės lankytojo laikinieji failai (toliau – slapukai), kurie leidžia pasiūlyti suasmenintą naudojimosi svetaine patirtį ir išsaugoti mūsų svetainėje atliktus pasirinkimus. Mes taip pat galime naudoti slapukus, kad kurį laiką pateiktume jus dominančių produktų reklamų ir kitų pasiūlymų.

Kaip naudojame informaciją?

Gautą informaciją (vardą, el. pašto adresą, telefono numerį ir, jei taikoma, pristatymo adresą) naudojame tik užsakymui įvykdyti, o jei įvesite savo el. pašto adresą į vieną iš mūsų internetinės parduotuvės laukų, galėsime su jumis susisiekti (pavyzdžiui, jei prenumeruojate naujienlaiškius arba jūsų krepšelyje yra laukiantis užsakymas).

Perduodame surinktą informaciją trečiosioms šalims tik tuo atveju, jei jums reikia pristatyti prekę arba to reikalauja įstatymai. Todėl prireikus savo logistikos partneriams perduodame jūsų telefono numerį, vardą ir adresą.

Asmens duomenų saugojimas, taisymas ir šalinimas.

Visada galite paprašyti informacijos apie tai, kokią jūsų asmeninę informaciją turime. Visada galite paprašyti mūsų pakeisti asmeninę informaciją apie jus. Saugome jūsų asmeninius duomenis tol, kol gausime iš jūsų pranešimą su prašymu juos pašalinti.