Privatumo politika

Mums yra svarbu, kad mumis pasitikėtumėte, todėl didelį dėmesį kreipiame „Blendtec“ interneto svetainės lankytojų privatumui apsaugoti. Mes neklausiame Jūsų asmeninių duomenų, išskyrus tuomet, jeigu Jūs juos suteikiate savanoriškai ir sąmoningai. Pateiktos informacijos mes taip pat neperduodame tretiesiems asmenims, išskyrus prekių pristatymui reikalingą informaciją ir įstatymų numatytais atvejais.

Kokią informaciją mes renkame?

Jeigu užsakote pas mus prekes, mes klausiame šios informacijos:

  • Vardas, pavardė;
  • Adresas;
  • El. paštas;
  • Telefono numeris.

„Blendtec“ svetainėje galite užsiregistruoti ir užsisakyti naujienlaiškį. Tokiu atveju, mes klausiame šios informacijos:

  • Vardas;
  • El. paštas.

Apie interneto svetainės lankytojus mes renkame šią informacija: lankytojo IP adresas, svetainėje apsilankymo laikas, per kur buvo pasiekta „Blendtec“ svetainė, kiek laiko išbūta interneto svetainėje ir pan. Šią informaciją naudojame tik statistikai, su tikslu, kad „Blendtec“ svetainė būtų dar geresnė.

Apsilankius „Blendtec“ interneto svetainėje, Jūsų interneto naršyklė išsaugo laikiną rinkmeną (toliau: „slapuką“), kuris leidžia Jums pasiūlyti asmenišką interneto svetainės naudojimo patyrimą ir įrašyti mūsų svetainėje padarytus pasirinkimus. Naudodami slapukus galime rodyti Jus dominančių produktų reklamas ir kitus pasiūlymus.

Kaip mes naudojame informaciją?

Apie Jus surinktą informaciją (vardą, pavardę, telefono numerį, prireikus ir kreditinės kortelės numerį), naudojame tik užsakymui vykdyti; jeigu mūsų svetainėje užpildysite laukelį ir įvesite savo el. pašto adresą, mes galime su Jumis susisiekti (pavyzdžiui, jeigu užsisakėte naujienlaiškį arba iki galo neužpildėte pirkinių krepšelio užsakymo).

Su trečiaisiais asmenimis dalinamės iš Jūsų gauta informacija tik tada, jeigu Jums reikia pristatyti prekes arba to reikalauja įstatymas. Logistikos partneriams perduodame Jūsų telefono numerį, vardą, pavardę, jeigu reikia, ir adresą (užsakant į paštomatą, jo nereikia).